کاشت ناخن

کاشت ناخن سهروردی
کاشت ناخن سهروردی
جولای 24, 2022
لایت مو
لایت مو
جولای 24, 2022

کاشت ناخن

کاشت ناخن یکی از هنرهای امروزی برای بانوان بوده که دارای درآمد بالایی نیز می باشد به همین دلیل است بسیاری از بانوان به دنبال یادگیری هر چه بهتر این هنر زیبا هستند. کاشت ناخن زمانی انجام می شود که برخی خانم ها به صورت ارثی ناخن های خوبی ندارند و یا زمانی که بلند می شوند ناخن های آنها شکسته می شود.

کاشت ناخن سبب می شود فرم خاصی به آنها داده شود و هم بر زیبایی دست های شما بیفزاید و لازم به ذکر است که رسیدگی به ناخن ها و توجه به بهداشت آنها یکی از موارد مهم است که اکثر خانم ها بعد از گذشت مدتی برای این کار به سالن های کاشت ناخن مراجعه می کنند. کاشت ناخن دارای انواع مختلفی مانند کاشت ناخن قالبی، پودری، ژله ای، فرمر، بیبی بومر می باشد که انتخاب هر کدام از مدل های گفته به سلیقه شخص بستگی دارد.

کاشت ناخن اگر توسط افراد حرفه ای در این زمینه انجام نشود ممکن است خطر آفرین باشد پس اگر مراحل کاشت ناخن را با دقت یاد بگیرید می توانید به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل شوید. در ابتدا برای کار کاشت ناخن نیاز به وسایلی مانند لوازم مربوط به کاشت ناخن، آماده سازی پودر کاشت، زیرسازی، استفاده از پرایمرناخن، چسباندن ناخن، پودر ناخن دارید.

برای کاشت ناخن ابتدا باید ناخن های مورد نظر را کوتاه و مرتب کنید این مرحله یکی از مراحل مهم کاشت ناخن است. بعد از مرحله مرتب سازی از یک سوهان ناخن استفاده کنید بهتر است از سوهان های برق ناخن استفاده کنید تا سطح صاف ناخن اندکی خشن شود که این زبر و خشن بوده به فرایند کاشت کمک زیادی می کند.

مرحله بعد جدا کردن ناخن از کورتیکول است که برای این کار بهتر است ناخن ها اطرافشان خیس باشد که می توانید چند دقیقه ناخن ها را در آب گرم قرار دهید. یکی دیگر از مراحل مهم در این کاشت استفاده از پرایمر مناسب است زیرا به کار بردن درست پرایمر می تواند رطوبت و چربی را از ناخن بگیرد و به این ترتیب ناخن بهتر چسبیده می شود.

اگر از پرایمر استفاده می کنید بهتر است احتیاط کنید زیرا برخی از پرایمرها دارای اسید هستند و ممکن است سبب آسیب به پوست و ناخن گردند. این مرکز از جمله مراکز در زمینه کاشت انواع ناخن است که شما می توانید همه روزه با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا شما را هر چه بهتر و بیشتر راهنمایی کنند.

تماس 88455224