رنگ مو

لایت مو
لایت مو
جولای 24, 2022
فرنچ ناخن
فرنچ ناخن
آگوست 20, 2022

رنگ مو

مو یکی از فاکتورهای مهم برای زیبایی افراد به شمار می آید به همین دلیل بسیاری از افراد به خصوص بانوان به دنبال بهترین رنگ مو هستند تا بتوانند نتیجه عالی را از آن بگیرند. بهتر است بدانید رنگ مو به مجموعه ای از رنگ دانه ها که دارای رنگ طبیعی و یا مصنوعی بوده و برای رنگ کردن مو به کار برده می شود گفته می شود.

انتخاب رنگ مو یکی از نکات مهمی است و شما باید بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید زیرا کیفیت بالا در رنگ مو می تواند تاثیر زیادی بر نوع رنگ و استایل و شخصیت شما داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است بدانید استفاده از رنگ مو بی کیفیت سبب آسیب رساندن به مو شده و ممکن است سبب ریزش مو گردد و حس بدی را در افراد ایجاد کند.

از موارد مهمی که در انتخاب رنگ مو نیز اهمیت دارد نوع رنگ کردن مو است که برای این منظور باید تکنیک مناسب را به کار بگیرید. یکی از پرطرفدارترین رنگ مو در دنیا رنگ موهای موقت هستند که کارایی زیادی دارند که به راحتی قابل شستشو بوده و فقط ساقه بیرونی مو را پوشش می دهند. یکی دیگر از انواع رنگ مو، رنگ نیمه موقت است که در ساختار خود آمونیوم ندارند و برای تثبیت رنگ آنها نیازی به اکسیدان ندارند.

رنگ مو نیمه موقت پس از 7 الی 8 بار شست و شو رنگ خود را از دست می دهد به همین دلیل است بسیاری از بانوان به آن علاقه دارند. رنگ موهای دائمی نیز در بازار وجود دارد که همان طور که از نام آن مشخص است دارای ماندگاری بیشتری نسبت به دیگر انواع آن هستند و همچنین دارای ترکیبات شیمیایی پیچیده تری بوده و این مورد نیز دارای طرفداران زیادی می باشد.

 

برای انتخاب بهترین نوع رنگ های مو بهتر است به مواردی مانند رنگ پوست، رنگ چشم نیز توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. افرادی که دارای پوست های روشن هستند بهتر است از رنگ موهای پلاتینیومی و یا شامپاینی و یا رنگ های نزدیک به رنگ کتان استفاده کنند.

افرادی که دارای پوست های گرم هستند بهتر است رنگ هایی مانند بلوند و یا بلوند مایل به طلایی استفاده کنند. این فروشگاه از جمله مراکز ارائه دهنده در زمینه انواع رنگ های مو می باشد که شما می توانید جهت خرید و دریافت مشاوره با آنها ارتباط بگیرید تا اطلاعات مفیدتری نیز درباره این محصول پرکاربرد کسب نمایید.

تماس 88455224