لایت مو

کاشت ناخن
کاشت ناخن
جولای 24, 2022
رنگ مو
رنگ مو
جولای 27, 2022

لایت مو

لایت مو که نام دیگر آن مش مو است به روشی برای آرایش موها گفته می شود که به وسیله آن قسمتی از مو توسط ابزار و روش های مختلف به رنگی غیر از رنگ زمینه ای مو تبدیل می شود که گاهی این رنگ کردن ممکن است توسط دکلره کردن مو انجام شود. کار لایت مو به سه روش انجام می شود که از جمله روش های متعارف برای آن استفاده از کلاه مش، فویل و یا دیسک می باشد.

لایت مو در انواع مختلفی توسط سالن های زیبایی برای خانم ها ارائه می گردد که در این قسمت به ذکر چند مورد از آن اشاره می کنیم. یکی از مدل های لایت مو، هایلایت است که منظور ایجاد طیف رنگ روشن در بین موهای با زمینه تیره است که این روش توسط فویل و یا کلاه مش انجام می شود. به این صورت که دسته درشت و یا ریز از موها را انتخاب می کنند و به کمک مواد دکلره آن را دکوپاژ می نمایند و سپس بر روی موهای دکلره شده رنگ هایی مانند دودی، زیتونی، بلوند و یا هر رنگ موی دیگری که زمینه روشن دارد قرار می دهند.

یکی دیگر از مدل های لایت مو، سان لایت است که در این روش رنگی درخشان و شفاف را در قسمت بالایی سر ایجاد می کنند که برای روشن کردن این رنگ ها از دکلره استفاده می کنند. نوع دیگر لایت مو، مون لایت است که در این روش برخلاف سان لایت قسمت زیرین مو را به رنگ روشن در می آورند و قسمت های بالا مو را با استفاده از رنگساژ به رنگی تیره در می آورند.

لایت مو همان طور که گفته شد تاثیر زیبایی در زیبایی و چهره افراد دارد به همین دلیل بهتر است آن را توسط افراد با تجره انجام دهید تا کیفیت کار نیز بالا برود. بعد از اینکه کار لایت مو را انجام دادید بهتر است مراقبت های لازم از آن را انجام داده تا زیبایی و ظاهر خود را تا مدت ها حفظ کنند. یکی از روش های مراقبتی بعد از لایت مو کراتینه کردن و ویتامینه کردن مو است تا شادابی و صاف بودن آنها بعد از لایت از بین نرود.

همچنین می توانید از روغن هایی مانند روغن آرگان و روغن بادام نیز استفاده کنید. این مرکز از جمله مراکز تخصصی در زمینه لایت مو است که شما می توانید برای انجام مشاوره های لازم با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

تماس 88455224