شینیون مو

تاثیر ماساژ بر روی صورت
تاثیر ماساژ بر روی صورت
ژانویه 19, 2022
کوپ حرفه ای مو
کوپ حرفه ای مو
ژانویه 19, 2022

شینیون مو

واژه شینیون به معنی موی بسته شده در پشت سر می باشد. به بستن موی سر با مدل ها و روش های مختلف شینیون گفته می شود. خانم ها معمولا برای اینکه در مهمانی ها و مجالس ریباتر و شیک تر حاضر شوند موهای خود را شینیون می کنند. در زمان های گذشته مدل های شینیون مو خیلی ساده بود و مو ها را پشت سر می بستند و یک مدل خیلی ساده بر روی آن انجام می دادند. اما امروزه حرفه آرایشگری پیشرفت چشم گیری داشته و شینیون مو به صورت یکی از شاخه های آرایشگری می باشد. که انواع متد ها و روش ها برای این کار وجود دارد و مدل های شینیون مو مانند گذشته ساده نیست و انواع مختلفی دارد. یک شینیون کار حرفه ای قبل از انتخاب مدل شینیون برای مشتری، مواردی از قبیل جنس مو، قد مو، چهره فرد، نوع لباس و غیره را در نظر می گیرد.

در حال حاضر به دلیل وجود مدل های متنوع شینیون مو، باعث شده تا این کار با مد روز پیش برود و همواره به روز باشد. با اینکه گاهی موهای باز و بدون شینیون و ساده مد می شود، اما مدل شینیون هیچ گاه طرفداران خود را از دست نداده است و بسیاری از بانوان ترجیح می دهند در مهمانی ها و مجالس خود، موهایشان را شینیون کنند. یک شینیون کار ماهر و با ذوق می تواند چند مدل شینیون را با یکدیگر ترکیب کرده و یک مدل زیبا و خاص را بر روی موی مشتری اجرا نماید.

یک شینیون کار حرفه ای و با تجربه قبل از شروع به شینیون مو جنس مو و اندازه مو را بررسی می نماید و به درستی می داند که متد ها و روش های شینیون موهای صاف و لخت با شینیون موی حالت دار و وز متفاوت است و قبل از انجام شینیون بر روی موی فر ابتدا آن را براشینگ نماید. این فرد باید بداند که از چه موادی برای تثبیت مدل موهای لخت استفاده کند تا بعد از گذشت  چند ساعت، مو ها حالت خود را از دست ندهند. از موارد دیگری که یک شینیون کار حرفه ای باید به آن آگاهی داشته باشد این است که موهای صاف و کم حجم را چگونه شینیون کند و از چه ترفند هایی برای افزایش حجم مو استفاده نماید. در صورتی که شینیون کار ماهر و با تجربه باشد و از وسایل تزئینی که با شینیون مطابقت داشته باشد استفاده کرد وزیبایی کار خود را چند برابر می نماید.

تماس 88455224