کراتینه مو 

کاشت مژه طبیعی
کاشت مژه طبیعی
آوریل 17, 2022
وکس صورت
وکس صورت
آوریل 17, 2022

کراتینه مو 
کراتینه مو روشی است برای لخت و صاف کردن موهای فر و مجعد و آسیب دیده بر اثر استفاده مکرر از رنگ مو تغذیه نامناسب و قرار گرفتن در معرض هوای آلوده می باشد که به مرور زمان موها خشک و شکننده شده و درخشندگی خود را از دست داده است. کراتین در اصل یک پروتئین موجود در مو می باشد که در روش کراتینه مو با استفاده از پروتئین پوشش داده می شود. در دنیای مدرن امروز زیبایی یکی از المان های مورد توجه مردم دنیاست.که زیبایی وخدمات مو نیز اهمیت خاص خودش را دارد که برای درخشندگی و صافی مو روشهای مختلفی ارائه داده شده است که یکی از آن روش ها کراتینه مو می باشد.

کراتینه مو به چند دسته تقسیم می شود.

۱-خدمات مو با کیفیت و مواد عالی
۲-خدمات مو توسط افراد متخصص و کاربلد
۳-خدمات مو با کمترین عوارض

کراتین مو نگرانی و دغدغه کسانی که موهای فر و وز دارند را تا حدی کاهش داده است. علاوه بر از بین بردن وزی و مجعد بودن مو با کمک کراتین مو کمک زیادی به ترمیم موهای سوخته و از بین رفته در اثر استفاده بیش از حد از رنگ مو و همچنین وسایل حرارتی از قبیل اتوی مو می باشد. اگر از روشهای کوتاه مدت و موقت خدمات مو خسته شده اید روش کراتینه مو به مدت نسبتا طولانی ماندگاری دارد البته با رعایت اصول شست و شو و عدم استفاده مکرر از وسایل حرارتی مانند اتوی مو با همان درخشندگی و صافی تا زمانی که موهای شما از ریشه رشد کند باقی خواهد ماند.

مراقبت های بعد از انجام کراتین مو

بعد از انجام کراتین و خدمات مو، مو نیاز به مراقبت های خاص خود دارد تا به تثبیت مواد شیمیایی استفاده شده در مو کمک کند و هم مدت زمان ماندگاری آن را نیز بالا ببرد. که یکی از آن مراقبت ها استفاده از شامپوهای بدون سولفات می باشد و بعد از کراتین مو حتما از ماسک موهای مخصوص بعد از حمام استفاده کنید. و توجه داشته باشید که بعد از انجام خدمات مو یا همون کراتین مو از ماسک های بدون سولفات استفاده نمایید تا به ماندگاری کراتین موهایتان بیشتر کمک خواهند کرد.
یکی دیگر از موارد دیگری که باید در طول استفاده از کراتین مو باید رعایت کنید این است که از رفتن به دریا و استخر خود داری فرمایید به دلیل وجود کلر در آب به موهای کراتین شده شما آسیب خواهد زد و یا موهای خود را کامل بپوشانید تا آب به موهای شما آسیب نزند. از رفتن به حمام تا ۲ روز خود داری کنید تا مواد استفاده شده بر موهای شما کاملا تثبیت پیدا کند

تماس 88455224