لیفت مژه

پاکسازی تخصصی پوست صورت
پاکسازی تخصصی پوست صورت
ژوئن 25, 2022
مراحل پاکسازی پوست
مراحل پاکسازی پوست
ژوئن 25, 2022

لیفت مژه

لیفت مژه یک روش کاملاً طبیعی و نیمه دائمی است که بدون استفاده از مواد شیمیایی باقیمانده یا اکستنشن مژه هایی پر پشت و خوش حالت را به شما هدیه می دهند و مژه های طبیعی از ریشه تقویت شده و ظاهری بلند و بلند به آن ها می بخشد. با لیفت مژه، دیگر مجبور نیستید با ریمل درهم و برهم یا مزاحم دست و پنجه نرم کنید و به علاوه، هر روز صبح با مژه های بلند و پر پشت طبیعی از خواب بیدار خواهید شد. بسیاری از افراد برای افزایش اثر، رنگ مژه های خود را به رنگ تیره تر انتخاب می کنند و می توانید آن را به عنوان یک عامل پر کننده برای مژه های خود در نظر بگیرید.

در حالت ایده‌آل، این لیفت مژه باید سریع و بدون درد باشد و مژه‌هایی را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید به‌طور جذابی به دلخواه باشند که چند متغیر وجود دارد که به ماندگاری مژه های تازه بلند شده شما کمک می کند. اول مراقبت های فوری پس از آن و مراقبت طولانی مدت مژه است و دومین عامل این است که مژه های شما به طور طبیعی چقدر سریع رشد می کنند. همچنین نوع لیفت مژه شما نیز تاثیر گذار است. ممکن است متوجه شوید که لیفت مژه شما به اندازه دیگرانی که تحت درمان مشابه قرار گرفته اند، دوام نمی آورد، حتی اگر شما از مژه های خود مراقبت کنید و این ممکن است صرفاً به دلیل سرعت رشد طبیعی مژه های شما باشد.

مراقبت های بعد از لیفت مژه کاری که بلافاصله پس از لیفت مژه انجام می دهید می تواند تاثیر زیادی بر طول مدت آن داشته باشد و شروع مراقبت های پس از لیفت مژه ممکن است تا 48 ساعت طول بکشد، بنابراین پیروی از دستورالعمل‌های مراقبت زیبایی‌ شناس بسیار مهم است. در صورت انجام لیفت مژه این موضوع اهمیت دارد که به مدت 48 ساعت از پاکسازی اطراف چشم خودداری کنید یا از آرایش استفاده نکنید تا به لیفت اجازه دهید تا ثابت شود و علاوه بر این، از یک برس پاک کننده بخواهید تا ناحیه را عاری از مواد محرک و گرد و غبار نگه دارد.

پس از گذشت 48 ساعت اولیه، هنوز کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که لیفت مژه شما تا حد ممکن دوام می آورد که متخصص زیبایی باید دستورالعمل های روشنی در مورد نحوه مراقبت از لیفت مژه در هفته های آینده ارائه دهد، اما در مورد لیفت مژه چند دستورالعمل کلی وجود دارد به این صورت که از ریمل ضد آب خودداری کنید و اضافه می کند که ریمل معمولی در مقادیر کم مشکلی ندارد و از استفاده از روغن ها و محصولات مراقبت از پوست متعدد در اطراف چشم خودداری کنید.

تماس 88455224