کاشت مژه

تفاوت ژلیش و لمینت ناخن
تفاوت ژلیش و لمینت ناخن
سپتامبر 24, 2023
میکروپیگمنتیشن آرایش دائمی
سپتامبر 24, 2023

کاشت مژه

در آرایشگاه ما، خدمات کاشت مژه با کیفیت بالا و به روز ارائه می‌شود و تیمی از متخصصان ماهر و مجرب در زمینه کاشت مژه فعالیت می‌کند. آن ها دارای تجربه و آموزش لازم در این حوزه هستند و با به‌ روز ترین روش‌ها و تکنیک‌ها کار می‌کنند تا خدمات با کیفیت و به روز را به مشتریان ارائه دهند. همچنین در آرایشگاه ما، از مواد با کیفیت بالا برای کاشت مژه استفاده می‌شود.

چسب‌هایی که ما استفاده می‌کنیم، ضدآب بوده و برای مدت طولانی در مژه‌ها قرار می‌گیرند. همچنین، مژه‌های مصنوعی که ما استفاده می‌کنیم، طبیعی و با کیفیت بالا هستند و به ظاهر طبیعی و جذابیت چشم بیاندازند. البته انواع استایل‌ها را برای این کار نیز ارائه می‌دهیم.

این شامل مژه‌های طبیعی، مژه‌های حجم دهی (Volume Lashes)، مژه‌های دراز و تلفیقی و غیره می‌شود. متخصصان ما با توجه به نیازها و سلیقه شما، بهترین استایل را برای شما انتخاب خواهند کرد تا به نتیجه‌ی مطلوب برسید.

ما، به بهداشت و رعایت استانداردهای بهداشتی بسیار اهمیت می‌ دهیم. تمام ابزارها و وسایل مورد استفاده ما به طور دوره‌ای ضدعفونی می‌شوند و از ابزارهای یکبار مصرف استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که هیچگونه عفونت یا عارضه‌ای برای مشتریان به وجود نمی‌آید.

خدمات کاشت مژه

البته قبل از شروع خدمات کاشت مژه، متخصصان ما مشاوره دقیقی برای شما خواهند داشت. آن ها به درک نیازها و تمایلات شما توجه می‌کنند و بهترین روش و استایل را برای شما پیشنهاد خواهند کرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نگرانی قبل از کاشت مژه، متخصصان ما حاضرند پاسخگوی شما باشند و نکات لازم را برای مراقبت از مژه‌های کاشته شده به شما بیان کنند. در واقع با توجه به تجربه متخصصان ما و استفاده از تکنیک‌های مناسب، نتیجه‌ی حاصل از کاشت در سالن ما طبیعی خواهد بود.

مژه‌های کاشته شده به طور طبیعی با مژه‌های طبیعی شما ترکیب می‌شوند و بر زیبایی چشمان شما افزوده می‌شوند. البته برای حفظ طول عمر و زیبایی مژه‌های کاشته شده، نگهداری منظم و ترمیم لازم است که به مشتریان توصیه می‌شود با توجه به نیازهای خود، به طور دوره‌ای برای ترمیم مژه‌ها مراجعه کنند و نکات مراقبتی را رعایت کنند.

در کل، خدمات کاشت مژه با کیفیت بالا، توسط تیم متخصص و با استفاده از مواد با کیفیت و تکنیک‌های به روز ارائه می‌شود که هدف ما ایجاد ظاهری جذاب و طبیعی برای چشمان شما است.

راهنمایی هایی برای پس از کاشت مژه

البته در ادامه چند راهنمایی درباره نگهداری مژه‌های کاشته شده ارائه می دهیم که یکی از این موارد اجتناب از آب و رطوبت در روز اول پس از کاشت است و توصیه می‌شود تا 24 ساعت از تماس با آب، بخار، سونا و استفاده از شوینده‌ها بر روی مژه‌ها خودداری کنید.

همچنین، در طول عمر مژه‌های کاشته شده، تماس بیش از حد با آب و رطوبت را به حداقل برسانید، زیرا این می‌تواند باعث جدا شدن مژه‌ها شود. برای شستشوی چشم‌ها و پاکسازی مژه‌ها، از محصولات آرایشی ملاحظه شده استفاده کنید. از محصولات بدون روغن و غیر قابل تخریب استفاده کنید و از استفاده از پنبه به جای ابریشمی یا مخصوص مژه‌ها برای پاکسازی خودداری کنید.

البته استفاده از ریمل روی مژه‌های کاشته شده توصیه نمی‌شود زیرا می‌تواند باعث تغییر در ساختار و طول مژه‌ها شود و همچنین باعث سخت شدن برخی از مژه ها شود. اگر می‌خواهید از ریمل استفاده کنید، از ریمل های مخصوص مژه‌های کاشته شده استفاده کنید و با دقت زیاد آن را به مژه‌ها بزنید.

خودداری از کشیدن، کوچک کردن و مداوم لمس مژه‌های کاشته شده بسیار مهم است. این کارها می‌تواند باعث جدا شدن و شکستگی مژه‌ها شود. بنابراین، در صورت احساس خارش یا نیاز به خارج کردن ذرات غریبه از مژه‌ها، از طریق ضربه آرام به مژه‌ها یا با استفاده از برس مژه مسئولیت به دست آوردن چیزی را بر عهده بگیرید.

تکنسین کاشت مژه

برای حفظ زیبایی و استحکام مژه‌های کاشته شده، توصیه می‌شود دوره ترمیم مژه‌ها را رعایت کنید. معمولاً، پس از 3 تا 4 هفته، مژه‌های کاشت شروع به ریزش می‌کنند و نیاز به تعویض دارند. بنابراین، بهتر است با تکنسین کاشت مژه خود در مورد زمانبندی صحیح بازسازی مشورت کنید.

پس از انجام این کار، از تماس مژه‌های کاشته شده با گرما بپرهیزید. بنابراین، از سشوار، حمام‌ های آفتاب و سونا به مدت طولانی خودداری کنید. گرما می‌تواند باعث تغییر در شکل مژه‌ها و جدا شدن آن ها از پلک شود. برس مژه را به طور منظم استفاده کنید.

با استفاده از برس، مژه‌ها را به طور آرام و دقیق شانه بدهید. این کار به حفظ شکل و جدا شدن مژه‌ها از یکدیگر کمک می‌کند. البته در زمان خواب، بهتر است در جهت‌هایی خوابید که مژه‌های کاشته شده به صورت مستقیم با بالش برخورد نکنند. می‌توانید از بالش‌های اختصاصی مژه یا بالش‌هایی با پارچه‌های نرم استفاده کنید تا از خراشیدگی و جدا شدن مژه‌ها جلوگیری کنید.

در پایان، با رعایت این راهنمایی‌ها، می‌توانید مژه‌های کاشته شده خود را به خوبی نگهداری کرده و مدت زمان طولانی‌تری از آن ها لذت ببرید. با این حال، بهتر است با تکنسین کاشت مژه سالن ما نیز در ارتباط باشید و راهنمایی‌های خاص ما را دنبال کنید.

تماس 88455224