فرنچ ناخن

رنگ مو
رنگ مو
جولای 27, 2022
فرنچ ناخن کوتاه
فرنچ ناخن کوتاه
آگوست 20, 2022

فرنچ ناخن

ناخن یکی از اعضای مهم برای خانم ها است که همیشه دوست دارند این عضو مرتب و بسیار شیک باشد. راه های زیادی برای مرتب سازی و زیبا سازی ناخن ها وجود دارد که فرنچ ناخن یکی از این راه ها است. فرنچ ناخن یکی از طرح های ساده اما بسیار شیک و کاربردی است که می توان از این طرح برای مهمانی های مختلف عروسی ها و یا همچنین برای استفاده های روزانه استفاده کرد. آرایش ناخن به مدل فرنچ برای انواع ناخن های بلند و یا کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد که فرنچ ناخن به چه شکلی انجام می شود.

برای آرایش ناخن به مدل فرنچ ناخن ابتدا با روش های مانیکور ناخن ها را مرتب و تمیز می کنیم و پس از از ایجاد یک لایه پوششی بر روی ناخن رنگ ناخن ها را یکدست ست می نماییم. رنگ لایه زیرین ناخن برای فرنچ ناخن می ‌تواند رنگ های مختلفی باشد اما به طور معمول برای زیباتر سازی مدل فرنچ ناخن از یک رنگ صورتی کم رنگ استفاده می کنند. سپس نوک ناخن ها را با استفاده از قلم ناخن و و یا سایر روش های رنگ کردن ناخن رنگ می کنند. طراحی فرنچ ناخن و نحوه فرم ناخن به سلیقه افراد می‌تواند به صورت انواع مدل های مختلف مانند فرنچ ناخن طرح هلالی، فرنچ ناخن عروس و یا حتی به صورت فرنچ های رنگی و یا اکلیلی باشد.

شانی سنتر یک آرایشگاه و آموزشگاه آرایشی است که به شما این امکان را می دهد که انواع آرایش های مختلف را از جمله آرایش و ناخن را به راحتی در این مکان آموزش دیده و اجرا نمایید. مدل طراحی فرنچ ناخن یکی از مدل های آرایش ناخن است که به دلیل زیبایی و سادگی که در آن وجود دارد که برای بسیاری از بانوان امروزه جذاب است. اگر می‌خواهید یک ناخن ساده و در عین حال بسیار جذاب را داشته باشید به شما فرنچ ناخن را پیشنهاد می کنیم. می توانید جهت آموزش دیدن و یا فرنچ کردن ناخن هایتان به آرایشگاه شانی سنتر مراجعه‌ نمایید.

تماس 88455224