لمینت ناخن

فیشیال پوست صورت
فیشیال پوست صورت
آوریل 22, 2023
میکاپ اروپایی ساده
میکاپ اروپایی ساده
آوریل 22, 2023

لمینت ناخن

لمینت ناخن یک عمل زیبایی است که شامل پوشاندن ناخن ها با یک لایه شفاف است که به محافظت از آنها در برابر عوامل نامطلوب کمک می کند و به آنها زیبایی نشان می دهد. با توجه به وضعیت دست، می توان سبک زندگی یک زن و نگرش او به مراقبت شخصی را تعیین کرد. حوزه هنر ناخن در سال های اخیر راه طولانی را طی کرده است.

لمینت ناخن زمانی انجام می شود که صفحه ناخن نازک، شکسته وفرسوده شده باشد. دلایل مختلفی مثل استفاده از ژل لاک با ماندگاری طولانی؛ اتصال دائمی صفحه ناخن؛اثرات منفی مواد شیمیایی می تواند باعث خشکی ناخن  شود. وظیفه اصلی لمینت بازیابی سطح ناخن است. این موارد عبارتند از: همسویی، تغذیه با مواد معدنی و ویتامین ها. این سیستم شامل خمیرها و پودرهای خاصی است که بی نظمی های روی ناخن را پر می کند و ظاهری زیبا به صفحه می بخشد. محصول مورد استفاده از ناخن تا مرحله دوم جدا نمی شود که به ناخن اجازه می دهد به طور مداوم بهبود یابد. این ابزار تأثیر عوامل تهاجمی و سایر عوامل خارجی را بر روی ناخن ها صاف می کند.می توانید از صافی صفحه ناخن اطمینان حاصل کنید و پس از اولین لمینت ، درخشندگی براق دلپذیری به آن ببخشید. این روش در دو مرحله انجام می شود و می توان آن را در سالن زیبایی و در منزل انجام داد.

برای انجام لمینت به سیستم لمینت و ابزار مانیکور نیاز دارید. هر دو مرحله باید برای یک پنج ثابت کار شود، سپس نتیجه نهایی شما را خوشحال می کند.

هدف از مرحله اول کار با کوتیکول و لونولاست. سرم با جهت متفاوت روی گل همیشه بهار و کوتیکول که قبلا تمیز شده است اعمال می شود. در همان زمان، ماساژ انجام می شود که خون را به انگشتان می آورد و جذب سرم را افزایش می دهد. دومی یک اثر ضد التهابی واضح دارد. آنها ناخن ها و کوتیکول ها را با رطوبت، کمپلکس های ویتامین پر می کنند و ذرات مرده پوست را از بین می برند. بلافاصله پس از استفاده از وجوه، مانیکور چشم یا اروپایی انجام می شود.

در مرحله دوم لمینت ، ناخن ها با مایع روغنی بر پایه اسیدهای میوه و سپس با سرم-لاک پوشانده می شوند. لمینت ناخن برای هر دختر به صورت جداگانه بر اساس مشکلات موجود ناخن انتخاب می شود. شما می توانید محصولی را با مجموعه ای از ویتامین ها و پروتئین ها یا مواد دیگر انتخاب کنید. پس از اتمام لمینت ، مجاز است که ناخن ها را با لاک رنگی تزئینی پوشانده و هر طرحی را به دلخواه انجام دهید.

تماس 88455224