سالن آرایش

سالن آرایش ویژه دوران کرونا
سالن آرایش ویژه دوران کرونا
ژانویه 29, 2021
میکاپ و گریم عروس
میکاپ و گریم عروس
فوریه 9, 2021

سالن آرایش

خدمات سالن آرایش شانی نو کلیه نیازهای زیبایی و آرایشی خانم ها را به بهترین شکل ممکن و منصفانه ترین قیمت در محیطی آرام و سالن آرایش لوکس توسط آرایشگران مجرب و با انگیزه برآورده مینماید . اولویت سالن آرایش شانی کیفیت ارایه خدمات، توجه به سلیقه شما و حس و حال خوب شما مشتریان عزیز می باشد.

ما در سالن آرایش تخصصی شانی معتقدیم که زیبایی نوعی هماهنگی و تناسب بین اجزای صورت با کل آن است؛ کلیه پرسنل سالن آرایش و میکاپ آرتیست‌های با تجربه ما در سالن آرایش شانی نو ضمن توجه بر سلیقه مشتری، بیشترین تمرکز را بر روی افزایش تعادل و تناسب اجزاء صورت می‌گذارند.

در سالن آرایش شانی بهترین و باکیفیت ترین خدمات آرایش و گریم عروس، سالن آرایش در محیطی دوستانه و آرام ارائه می‌شود؛ بهترین روز زندگی هر زنی، روز عروسی او است؛ مسلماً وی مستحق بهترین ظاهر و احساس در این روز خاص است؛ سالن آرایش و زیبایی شانی دارای سابقه طولانی در زمینه گریم عروس و خلق چهره رویائی می‌باشد. اگر شما بدنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما در سالن آرایش شانی به شما کمک می‌کنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید.

بخش اعظم سالن آرایشگاه زنانه مختص قسمتی است که خدمات اصلاح و میکاپ در سالن آرایش انجام می شود. به طور کلی محیط سالن آرایش از یک سری صندلی و آینه های بلند و کوتاه تشکیل می شود و در حقیقت ایده ها هستند که تفاوت را در همین لوازم یکسان در سالن های آرایش مختلف ایجاد کرده است.

تماس 88455224