آموزش اپیلاسیون

ژلیش و کاور ناخن
ژلیش و کاور ناخن
سپتامبر 23, 2021
آموزش کاشت مژه
آموزش کاشت مژه
سپتامبر 23, 2021

آموزش اپیلاسیون

در دوره حرفه ای آموزش اپیلاسیون هنرجویان یاد می گیرند که چگونه موم داغ را بر روی قسمت های مختلف بدن و در ناحیه زیر بازو انجام دهند. تکنیک و تمرین صحیح همراه با مراقبت و مشاوره با مشتری ، موارد منع مصرف و مشاوره صحیح پس از مراقبت در دوره آموزش اپیلاسیون تدریس می شود. چرخه رشد مو و ارتباط آن با اپیلاسیون نیز پوشش داده شده است .

موارد دوره آموزش اپیلاسیون

ایمنی و بهداشت
آناتومی پوست و مو
مشاوره و موارد منع مصرف
دانش محصول
روش اپیلاسیون با استفاده از موم گرم و موم سرد
اپیلاسیون بدن
مشاوره بعد از مراقبت

در دوره آموزش اپبلاسیون شما روش برداشتن موهای زائد پا ، زیر بغل ، لب بالا و ابروها را شامل روشهای اصولی اپیلاسیون را فرا میگیرید .‌ دوره آموزش اپیلاسیون ما به طور کامل معتبر است و به شما امکان می دهد تا درآمد بالایی از این شغل داشته باشید و به شما کمک می کند تا پایگاه مشتری خود را با اطمینان ایجاد کنید.

هنگامی که مشتریان از اپیلاسیون با مواد گیاهی استفاده می کنند ، اکثر آنها به دلیل اثربخشی و مزایای این روش طبیعی حذف موهای زائد ، دفعات بیشتری خواهان این اپیلاسیون هستند .

در آموزش اپیلاسیون این نکته را فرا خواهید گرفت که این کار باعث سوختگی یا بلند شدن پوست نمی شود زیرا فقط به سلول های مرده پوست می چسبد نه به پوست زنده ، بنابراین این فرآیند برای پوست ملایم و غیر ساینده است و برای همه انواع پوست ، از جمله افرادی که دارای پوست حساس هستند ایده آل است.

آموزش اپیلاسیون به شما در فراگیری حذف موی زائد کمک شایانی خواهد کرد . از آنجا که موها در جهت رشد مو حذف می شوند ، که ریشه را از عمیق تر و سالم تر خارج می کند ، باعث شکستگی و رشد موهای کمتر نسبت به روشهای اپیلاسیون سنتی می شود و موها کندتر و ظریف تر رشد می کنند. آموزش اپیلاسیون مقرون به صرفه است و برای محیط زیست بهتر است . دوره آموزش اپیلاسیون ما برای کسانی طراحی شده است که به دنبال یادگیری نحوه انجام ایمن و موفقیت آمیز انواع روشهای اپیلاسیون هستند .

مزایای آموزش اپیلاسیون

پوستی صاف و یکدست. یکی از بهترین مزایای آموزش اپیلاسیون این است که پوست شما صاف و یکدست احساس می شود. هنگام اپیلاسیون ، شما نه تنها موهای ناخواسته را از بین می برید ، بلکه سلولهای خشک و مرده پوست را نیز در این مرحله از بین می برید.

تماس 88455224