آرایشگاه رنگ مو سهروردی

بهترین سالن ماساژ تهران
بهترین سالن ماساژ تهران
می 18, 2021
شینیون حرفه ای عروس
شینیون حرفه ای عروس
ژوئن 20, 2021

آرایشگاه رنگ مو سهروردی

آرایشگاه تخصصی رنگ مو شانی نو واقع در خیابان سهروردی کلیه تکنیک ها و روش های جدید رنگ مو مانند انواع مش، بالیاژ، سوییت مش، آمبره، سامبره، لایت دیزاینر، سان لایت، لولایت، رنگ موی ترکیبی، هایلایت و … به صورت کاملاً تخصصی  انجام می شود. همچنین در آرایشگاه رنگ مو سهروردی خدمات رنگ و مش به صورت حرفه ای توسط کارشناس و رنگ کاران با تجربه و متخصص انجام می شود.

رنگ و مش مو

مش کردن در واقع روشی برای رنگ کردن مو است که در آن با جدا کردن دسته های موی سر و دکلره کردن آنها (از بین بردن رنگ) یک رنگ جدید روی موها اعمال می کنند که ماندگاری بسیار بالایی دارد ، بسیاری از خانم ها برای بلوند کردن رنگ مویشان از مش کردن استفاده می کنند. رنگ کردن موی دکلره شده را در اصطلاح رنگساژ کردن می گویند، خدمات دکلره و رنگساژ کردن مو با بهترین کیفیت در آرایشگاه زیبایی شانی نو واقع در سهروردی انجام می شود.

اکثر خانم ها برای انتخاب رنگ و مدل مش مو به دنبال جدیدترین مدلها هستند به همین دلیل در آرایشگاه رنگ مو سهروردی همیشه از مدل های به روز و آپدیت شده رنگ و مش مو برای مشتریان استفاده می شود، برای مشاهده جدیدترین مدلهای رنگ مو می توانید به سالن زیبایی شانی نو مراجعه کنید.

آرایشگاه رنگ مو در سهروردی

آرایشگاه رنگ مو سهروردی جهت رضایت مشتریان ثابت و خوش سلیقه خود و نیز جذب مشتری های جدید از بهترین مارک و برندهای رنگ مو استفاده می کند. کلیه مواد جهت رنگ و مش در آرایشگاه رنگ مو سهروردی بدون آمونیاک و دارای انواع ویتامین های لازم برای سلامت مو می باشد. همانطور که می دانید برای انجام رنگ مو و نیز تکنیک های مختلف دکلره، نیاز به مواد و رنگ موی با کیفیت داریم تا موهایی سالم و بدون آسیب دیدگی داشته باشیم. در آرایشگاه تخصصی رنگ مو سهروردی کلیه خدمات رنگ مو با استفاده از مواد مرغوب و بدون آمونیاک انجام می شود.

برای انجام انواع تکنیک های رنگ مو پیشنهاد می کنیم به آرایشگاه تخصصی رنگ مو در سهروردی تهران مراجعه کنید. کلیه پرسنل و رنگ کارهای آرایشگاه رنگ مو سهروردی به جدیدترین تکنیک های رنگ و مش تسلط کامل دارند و می توانند بهترین نتیجه را برایتان رقم بزنند.

تماس 88455224