شینیون حرارتی

اکستنشن مژه سهروردی
اکستنشن مژه سهروردی
ژوئن 21, 2021
آموزش شینیون مو
آموزش شینیون مو
جولای 13, 2021

شینیون حرارتی

شینیون یکی از پرطرفدارترین سبک های آرایش مو در دنیا است، اصولا به جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر شینیون میگویند، اما هزاران مدل مختلف برای شینیون مو وجود دارد. یکی از مدل های جذاب شینیون, شینیون حرارتی است که بسیار ماهرانه و شیک موها پشت سر جمع میشوند و جز شینیون هایی است که با کمترین مقدار سنجاق و یا حتی بدون سنجاق انجام می شود.سشوار، بابلیس و اتوی مو از ابزارهای حرارتی مو هستند که برای هر مدل شینیون حرارتی مورداستفاده است. البته ممکن است با توجه به مدل از ابزارهای حرارتی دیگری مثل انواع فر کننده ها نیز استفاده شود.

قد مو در شنیون حرارتی

در شینیون حرارتی قد مو باید متوسط رو به بلند باشد و باید جنس مو را بشناسیم و براشینگ بسیار عالی را برای شینیون باید انجام دهید و برعکس تفکر اشتباه خیلی از همکاران که فکر می کنند وقتی شینیون انجام می دهند براشینگ مهم نیست. وبراشینگ را برای کسانی انجام میدهند که بخواهند موهایشان را در مهمانی باز بگذارند. مهمترین امر در شینیون عالی براشینگ اول کار است که با این کار موها را سبک و آماده برای حالت دهی میکنیم.

نکته مهم: برای انجام شینیون حرارتی عالی، باید براشینگ مو را جدی بگیرید. براشینگ کمک زیادی به حالتدهی آسان موها در شینیون حرارتی می شود.

ابزار لازم برای شینیون حرارتی

در واقع کمک گرفتن از حرارت برای پیچ دادن موها همان شینیون حرارتی است. این حرارت از اتو و سشوار بابلیس و … نشات می گیرد. شینیون های کاغذی در مدلهای مختلف، زیر مجموعه ای از شینیون های حرارتی و کلاسیک محسوب می شوند. ابزاری که برای کار شینیون نیاز دارید ابزار در حد سنجاق شانه پوش، تافت و پروتز زیرکار گیره های فلزی که در حین کار از آن استفاده میشود و برای فرم دادن از لوازم برقی مثل سشوار بابلیس و ویو میتوان استفاده کرد.

شینیون باز حرارتی

شینیون باز حرارتی یا مدل موی باز در این نوع موها به دو دسته تقسیم میشوند : موهای کوتاه و موهای متوسط تا بلند

تماس 88455224