براشینگ مو

کوپ حرفه ای مو
کوپ حرفه ای مو
ژانویه 19, 2022
اپیلاسیون صورت با موم
اپیلاسیون صورت با موم
آوریل 17, 2022

براشینگ مو

به حالت دادن مو توسط برس و حرارت، براشینگ مو گفته می شود که یکی از زیر شاخه های شینیون مو می باشد. در براشینگ مو از سشوار و یا اتو مو برای حرارت دادن به مو ها استفاده می شود. شاید در نگاه اول براشینگ مو کار ساده ای به نظر بیاید اما وقتی که دست به کار شده و بخواهید موهای خود را براشینگ کنید تازه متوجه خواهید شد که این کار خیلی هم ساده نیست و دارای اصول و قواعدی می باشد که نیاز به آموزش و تجربه دارد. و همچنین ممکن است در اثر استفاده نادرست از سشوار باعث صدمه دیدن موهای خود شوید.

یکی از نکاتی که هنگام براشینگ مو باید مورد توجه قرار گیرد قد مو می باشد و اینکه برای هر اندازه مویی از چه روش براشینگ مو استفاده شود. یکی از سخت ترین براشینگ ها مربوط به موهای کوتاه می باشد و برای براشینگ موی کوتاه از سشوار و اتو مو استفاده می شود.  وقتی مو کمی بلند تر باشد کار براشینگ ساده تر می شود و می توان از روشهای مختلفی برای برس کشیدن استفاده کرد و برای این کار موها را دسته بندی کرده و با برس مناسب این کار را انجام می دهند.

برای براشینگ موهای فر بهتر است قبل از شروع کار اسپری دو فاز و یا ماسک مو استفاده شود تا برس راحت تر بر روی موها حرکت نماید و بعد از کمی برس کشیدن، سشوار را نزدیک موها برده و به براشینگ کردن مو بپردازید. براشینگ مو به صورت کرلی یکی از متدهای جدید می باشد که بر روی مو کوتاه و یا بلند می توان انجام داد و مدل کرلی برای صورت های کشیده بسیار مناسب می باشد.

قبل از براشینگ کردن مو بسیار مهم است که موهای خود را به دقت شسته باشید و موها عاری از هر گونه چربی و کثیفی باشد تا به نتیجه مطلوبی برسید. برای این کار موها را با شامپوی مناسب شسته و آبکشی نمایید و سپس آب اضافی مو را با حوله بگیرید. برای افزایش حجم مو بعد از براشینگ بهتر است از شامپو و مواد نرم کننده که حجم دهنده می باشند، استفاده نمایید. به دلیل اینکه دمای سشوار بالاست بهتر است قبل از اقدام به براشینگ مو از اسپری های محافظ مو استفاده نمایید تا موهای شما دچار آسیب نشود. و از یک برس و یا شانه برای باز کردن گره های مو استفاده کنید. بهترین برس برای براشینگ مو، برسهای فلزی می باشد که در اندازه های مختلف در بازار موجود می باشد.

تماس 88455224